AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Mund të rrish lakuriq dhe të pish kokteil”, kjo është 34-vjeçarja që la punën për festat erotike

Një grua ka braktisur industrinë e modës dhe tani merret me organizimin e festave erotike ku marrin pjesë njerëz të pasur dhe të famshëm.

Sarah Jane Banahan, nga Liverpuli, fiton para duke organizuar evente erotike ku për të marrë pjesë duhet të paguash bileta shkojnë deri në 250 paund.

“Bëhet fjalë për një ambient diskret, relaksues dhe të sigurt. Mund ta zgjedhësh vetë se çfarë do që të bësh, ose thjesht mund të rrish lakuriq dhe të pish një koktejl ndërsa prapa teje mund të jetë një çift duke kryer marrëdhënie.”- tregon Jane.

Por, edhe pse biznesi po i shkon mirë, 34-vjeçarja tregon se kritikat nuk kanë munguar.

“Më venë lloj-lloj emrash, njerëzit nuk e kuptojnë që ky është biznes. Unë nuk shkoj dhe kryej marrëdhënie me të gjithë…jam shumë e zënë duke asistuar.”

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *