Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shérri me ármë në Mullet, reagon pólicia: Autori u largua me një “Foristradë”

Blutë e kryeqytetit kanë reaguar në lidhje me një ngjarje të ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Mulletit ku janë dëgjuar të shténa me ármë zjárri, të ardhura sipas burimeve për Faxweb.al gjatë një shérri mes disa të rinjve.

Në njoftimin e pólicisë nuk tregohen detaje, veçse mësohet se njëri nga personat e përfshirë ka qélluar në ajër dhe nuk ka persona të plágosur. Po ashtu blutë thonë se autori ende i paidéntifikuar që ka shkrépur ármën është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes me një mjet tip Foristradë.

“Rreth orës 18:45, është njoftuar salla operative se në Mullet një shtetas dyshohet se ka qélluar me ármë zjárri në ajër dhe është larguar me shpejtësi me një mjeti tip “Foristradë”. Grupi hétimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si edhe për idéntifikimin dhe kápjen e autorit”, njofton pólicia.

Burime bëjnë me dije se një person ka qélluar me ármë në ajër në afërsi të një kompleksi dhe më pas është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *