Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

Motra e Nejmarit çménd rrjetin, heq reçipétat dhe pozon para aparatit

E motra e Neymarit është tashmë shumë e famshme falë emrit të të vëllait. Rafaella është kthyer një nga vajzat më të komentuara në mediat e huaja, sidomos për lidhjet e dashurisë me djem të famshëm.

24-vjeçarja ka mbi 5 milion ndjekës në Instagram dhe merr mijëra pëlqime me fotot e saj shumë provokuese. Bjonde, sy bojëqielli dhe me një trup në super formë, Rafaella tërheq gjithmonë vëmendjen.

Kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit, ku ajo shfaqet duke pozuar para aparatit fotografik, pa reçípeta teksa pjesët intíme i ka mbuluar me flokë. Rafella i ka bllokuar komentet dhe ka lejuar fansat vetëm t’ja pëlqejnë postimin.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *