Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Motra e Meghan Markle sulmon pranë dasmës nusen mbretërore

Motra e  Meghan Markle  ka reaguar ndaj familje së saj, duke thënë se ajo ka të dretjtë të flas dhe të shpreh atë që ajo dëshiron. Samantha Markle ka dhënë  intervistën bombë për mediat amerikane ku ajo këmbëngul se  ajo ka ‘lirinë e fjalës’ dhe ka çdo të drejtë të flasë, pa u marrë mendimin familjarëve.

Ajo nuk do të më thotë se unë nuk mund të flas për jetën time, mbetet thjesht gjysmë-motra ime”, është shprehur ajo.

Nga ana tjetër kanë  reaguar edhe fansat duke thënë se Samantha Markle është shumë thumbuese dhe se ajo nuk ka të drejtë të jap deklarta shokuese për opinioniin në lidhje me motrën e saj.

Ndërsa nusja mbretërore e Meghan Markle  është shprehur e shqetësuar për deklartata e së motrës së saj dhe ka thënë se pikëpamjet e saj nuk duhet të transmetohen për opininon publik.

Nga ana tjetër për të mos mbaruar konflikit I motrave mbretëtore, Samantha ka thëne gjithashtu sedo të zbuloj çdo kujtim nga fëmijëria e saj dhe se motra e saj duhet të përgatitet për të rejat e fundit që nuk janë aspak të këndshme.

(E.V/ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *