Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


SocialeTe Fundit

Moti/Bëni gati çadrat, java e ardhshme nis me shira 

Ditët me diell na shoqëruan edhe në këtë javë të parë të muajit nëntor, ndërsa sinoptikanët parashikojnë reshje të dendura në fillim të javës që vjen, që me sa duket do të shoqërohen edhe me përmbytje në zona të caktuara, veçanërisht në veri të vendit.

Ndërkohë fundjava do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta, në zonat e ulëta dhe bregdet.

Vihet re një rritje e lehtë e temperaturave, që parashikohet të shkojë në 22 gradë celcius.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm