Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Moti i keq/ Shembet ura në Delvinë, izolohet fshati Vanë (VIDEO)

Shirat e rrembyer gjatë 24 oreve të fundit kanë shkaktuar përmbytje në zonat me infratrukturë më problematike. Në fshatin Vanë në Delvinës gjatë mbrëmjes është shembur njëra këmbë e Urës së fshfit Vanë.

Aktualisht  ura është e pakalueshme ç’ka izolon fshatin deri në ripaimin e saj. Emergjencat ndodhet në zonë për të parë situatën dhe marrë masa.

Emergjencat ndodhet në zonë për të parë situatën dhe marrë masa. Ura e Vanës ndodhet në gjendje të tillë prej vitesh dhe shembjet e këmbëve të saj ndodhin sa herë ka reshje shiu me intensitet të lartë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *