Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mos u rrit shumë shpejt bir”, bashkëshortja e Gaz Pajës poston foton e ëmbël të fundvitit

Ira Seferi, bashkëshortja e aktorit të humorit, Gaz Paja, ka postuar një foto mjaft të ëmbël në këtë prag festash.

Me djalin e saj të vogël në krah i cili ka mbushur dy muaj që ka ardhur në jetë, ajo ka pozuar pranë pemës së Vitit të Ri.

E buzëqeshur dhe e lumtur, Ira kërkon nga Dardi që të mos rritet shumë shpejt. “Mos u rrit shumë shpejt bir se dua të të shijoj! 2 muaj me këtë dashuri të vogël, Dard”, ka shkruar Ira Seferi përbri fotos.

 

View this post on Instagram

 

Mos u rrit shume shpejt bir se dua te te shijoj! 🤩👶🏼🙈 2 muaj me kete dashuri te vogel, Dard 💙💚

A post shared by Ira•seferi (@iraseferi) on


(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close