AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Mos u bëni VIP-a se ju shan ai”, zv.kryeministri ‘thumbon’ Armand Dukën

Zëvëndës kryeministri Erion Braçe në një postim në rrjetet sociale, ka komentuar fitorren e kombëtares kundër Islandës, mbrëmjen e kaluar në “Elbasan Area”.

Teksa ka shkruar në një mënyrë shumë konçize duke vlerësuar ekipin kuqezi, Braçe nuk ka lënë pa thumbuar edhe kreun e FSHF-së, Armand Duka.

Braçe shkruan në fund të postimit të tij “mos u beni VIP-a se ju shan ai”, duke ju referuar komentit të Dukës mbi tifozët VIP-a, që për kreun e FSHF-së “janë ato që turren gjithmonë për t’u bërë pjesë e pamerituar e suksesit të të tjerëve.”(Lexo këtu)

Karakter luftetaresh!
2. Rigjejme kapitenin qe udheheq!
3. Reja eshte top!
4. Shqiperia e re kokeulur, punetore, e disiplinuar dhe luftetare, vlen!
Naten e mire e mos u beni VIP-a se ju shan ai!”- shkruan Braçe.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *