Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKulturëShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mos ndoshta kanë filluar të shohin seriale lakuriqët e natës”, Rovena Dilo shpërthen ndaj RTSH-së

Rovena Dilo vjen për herë të parë në televizion si aktore. Ajo luan rolin e nënëës së një vajzë adoleshente në serialin “Ti mund të më quash Xhon”.

Nevina Shtylla është është e bija e vetme e familjes me baba Genti Kamen. Ajo po kalon një adoleshencë me probleme dhe llastohet nga nëna e saj.

Por Rovena ka mbetur e pakënaqur dhe ka shpërthyer ndaj orarit që filmi transmetohet.

“Këtu e tre ditë më mundon një pyetje!! Pse seriali “Ti mund të më quash XHON” transmetohet në 12 të natës! Një premierë në 12 të natës…për kë transmetohet? Mos ndoshta kanë filluar të shohin seriale lakuriqët e natës…!!!???’’- shkruan këngëtarja.

(F.M/Faxweb)

Image result for ti mund te me quash xhon

Image result for ti mund te me quash xhon

Related image

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *