Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetPolitikëTe FunditTe Gjitha

Monika Kryemadhi për Edi Ramën: Po ty kush të bëri kryeminstër?

Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Përballë” ku ka folur rreth fushatës elektorale të Partisë Socialsite për Integrim, ajo ka reaguar edhe ndaj deklaratës së kryeminisrit Edi Rama pak kohë më parë ku u shpreh se Ilir Meta mos harroi se me votat e  deputetëve Socialistë u bë president.

Monika ju përgjigj duke thënë se po Edi Rama me votat e kujt u bë kryeministër?
Po Edi Rama me votat e kujt u bë kryeministër? Që dha konçesione, futi drogën dhe që kriminalizoj policinë”, u shpreh Kryemadhi. (S.SH/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.