Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

U várros nga i biri: Momenti kur pòlicia nxjerr të gjallë nga várri 79-vjeçaren pas disa ditësh

Polcia në Kinë, ka nxjerrë nga várri një grua të moshuar me aftësi të kufizuara, e cila u várros e gjallë nga i biri. Ngjarja ka ndodhur në rajonin Jingbian, të provincës Shaanxi, në Kinën veri-perëndimore. Autoritetet u njohën me rastin, përmes një telefonate të bërë nga guraja e djalit e të moshuarës. Në videon e publikuar, shikohen forcat e policisë teksa po përpiqen të nxjerrin nga várri të moshuarën 79-vjeçare.

Edhe pse kishte tre ditë nën tokë, pa ujë dhe ushqim, e moshuara fatmirësisht arriti të mbijetonte dhe aktualisht ndodhet në spital jashtë rrèzikut për jetën. Nuk dihet se çfarë e shtyu djalin e gruas, të identifikuar me mbiemrin e tij Ma, të kryente këtë akt mákabër. Ndërkohë raportohet se ai është arrestuar nga pòlicia dhe akuzohet për vrásje të mbetur në tentativë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *