Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Moderatorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, një i “tretë” në altar (FOTO)

Moderatorja e njohur Elona Duro, ka kurorëzuar në martesë pasditen e sotme lidhjen e saj të dashurisë me partnerin Lorenc Goga.

Pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj së pare, Duro duket se e ka veshur fustanin e nusërisë atëherë kush askush se priste.

Në prani të familjarëve dhe të miqve të ngushtë, çifti është ngjitur tarracën e Bashkisë së Tiranës për të kurorëzuar martesën, ky kanë marrë edhe bekimin e kryetarit Veliaj.

Po ashtu të pranishëm në ceremoni kanë qenë shumë figura të njohura të ekranit. (S.SH/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *