Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Bullízmi e çoi deri në prèrjen e dámarëve”, modelja shqiptare rrëfen tmèrrin e fëmijërisë: Nëna më gòditi në bark e më la pa frymë

Megi është një prej personazheve më të reja të publikut shqiptar, fama e së cilës nisi nga pjesëmarrja në “She’s on top” si modele. Në puntatën e fundit foli për fëmijërinë ku rrëfeu se ka rënë pre e bullízmit dhe ishte gati të príste dámarët dhe ti jepte fund jetës.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi vijoji rrëfimin dhe tha se në klasë, një shoqe e saj kishte vendosur ngjitëse poshtë karriges ku ajo ulej. Në momentin kur mësuesja kujdestare lajmëroi mamanë e saj për këtë gjë, kjo e fundit sipas Megit e ka gòditur në bark dhe tentoi ta linte pa frymë.

“Më vendosën ngjitëse poshtë karriges që unë të ngjitesha. Mësuesja kujdestare lajmëroi prindin e vajzës që mua më cènonte dhe i thotë që vajza jote bën shumë gjëra të këqija,ndërsa veprimi i asaj femre ishte të më gòdiste në bark dhe të më linte pa frymë”, tregoi Megi.(A.M/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.