Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kush është vajza e famshme që shkoi pa rèçipeta në protestë (FOTO)

Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrásjes së një afro-amerikani nga vetë punonjësit e p.licisë. Mes pròtestuesve aktivë, ka qenë edhe modelja 24-vjeçare Ireland Baldwin, vajza e aktorëve të famshëm Alec Baldwin dhe Kim Basinger.

Ajo dje është kthyer në pròtestuesen më të famshme në SHBA. Kjo, jo për ndonjë ide apo fjalim frymëzues të saj, por ka dalë pa rèçipeta në protestë, duke bërë që të gjithë të kthenin kokën andej nga ajo kalonte.

Dhe nga një pròtestuese, ajo është kthyer në objekt të pròtestës, ku shumë njerëz në rrjet e kanë kritikuar, se ka dashur të tërheqë vëmendjen me veshjen e saj të papërshtatshme.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *