Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Mobilizohet Bashkia e Vaut të Dejës/ Ultimatum KQZ-së: Largoni materialet zgjedhore, keni kohë deri nesër

Zef Hila kreu i Bashkisë së Vaut të Dejës, i është drejuar KQZ-së me një ultimatum nëpërmjet të cilës I kërkon të heq të gjitha matërialet zgjedhore në KZAZ-në nr. 6.

Largimit të marëialeve u është dhënë kohë deri në orën 16:00 të ditës së nesërme.

Ai urdhëron ndërprerjen e veprimtarisë zgjedhore në këtë zonë dhe heqjen listës së zgjedhësve të afishuara në qendrat e votimit. Ndërsa përmes një kërkese drejtuar Komisariatit të Vaut të Dejës ai kërkon që të mbështesë zbatimin e këtij urdhri.

Kujtojmë që kjo KZAZ është vendosur në ambjentet e shkollës profesionale ‘Ndre Mjeda’.

(s.a/faxweb.al)

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.