Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mjeti përplas të moshuarën dhe ia mbath nga vendngjarja, policia e identifikon por s’e kap dot autorin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë, ku një mjet, drejtuesi i të cilit nuk bëhet i ditur, ka përplasur një të moshuar. 86-vjeçarja ndodhet tashmë në spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi zyrtar i pòlicisë: Më datë 03.06.2020, në lagjen nr. 18, në vendin e quajtur “Dritat e verdha”, një automjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasen V. V., rreth 86 vjeçe, banuese në Korçë, këmbësore, e cila aktualisht ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes, po punon për kapjen e tij dhe për sqarimin e shkaqeve të aksidentit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *