Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mjergulla e lartë bllokon qarkullimin, drejtuesit e mjeteve: Nuk ka prani të policisë

Llogoraja është përfshirë mbrëmjen e sotme nga mjergulla e lartë e për pasojë është bllukuar edhe qarkullimi i mjeteve.

Automjetet kanë probleme me qarkullimin për shkak të mjergullës së lartë ndërsa gjithë qarku Ië Vlorës është përfshirë nga reshje të dendura shiu.

Drejtuesit e automjeteve të gjendur në zonën e Llogorasë, njoftojnë se në zone nuk ka prani të Policisë Rrugore, ndërsa për shkak të kohës së keqe dhe mjergullës së dendur janë detyruar të ndalojnë automjetet.

Më herët raportuam se Saranda ishte përfshirë nga përmytjet ku rrugët e kthyera në “përrenj” vështirësonin qarkullimin.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *