Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Ndërron jetë në moshën 68-vjeçare nga Covid-19 mjeku në Dibër

Një tjetër humbje jetë nga bluzat e bardha për shkak të Covid-19 ka ndodhur në vendin tonë.

Fax News raporton se ka ndërruar jetë në moshën 68-vjeçare mjeku nga Dibra Ibrahim Kaziu.

Dr. Ibrahim Kaziu ishte mjeku që me profesionalizëm e përkushtim i shërbeu komunitetit të banorëve të Dibres për vite e vite me rradhë, si mjek dhe drejtues teknik ne Spitalin Dibër.

Dr. Ibrahimi nuk ia doli në betejën me virusin e Covid-19, megjithë përpjekjet e stafit mjekësor. Ai ndër vite ka dhënë një kontribut shumë të madh si mjek Pneumolog në këtë qytet.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *