Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mira Kazhani ja plas Luana Vjollcës: Nuk ka përmbajtje, e ndjekin për hiret e saj

Debati i nisur mes Mustafa Nanos dhe moderatores Ilda Bejleri, është kthyer në një temë diskutimi mbrëmjen e kaluar në “Top Show Magazine”.

Sipas Nanos ekspozimi i trupit të moderatoreve nëpër ekrane është një vulgaritet dhe i pamoralshëm.

Mes disa të ftuarve ishte edhe ish-kolegia e Luana Vjollcës, Mira Kazhani, dikur moderatore në “Wake Up”.

Ajo dha opinionin e saj lidhur me këtë temë dhe si shembull mori Luanën.

“Luana ka 1 milion ndjekës në Instagram. Ajo rrëzon qeverinë, asnjë parti nuk i ka aq votues. Ju mendoni s ee ndjekin ngaqë ka përmbatje? Jo. E ndjekin për hiret e saj. Me thënë të drejtën, edhe unë e çoj ndonjëherë në Top për të parë se çfarë ka veshur Luana, pavarësisht se preferoj të dëgjoj Arbana Osmanin.”- tha ajo.

Nuk e dimë nëse Luana e ka parë këtë deklaratë t ëish-koleges së saj dhe se si do të reagojë ajo.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *