Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


SportTe Fundit

Miqësorja me Shqipërinë, Bosnja kalon në avantazh pa pritur shumë me penallti

De Biasi ka zgjedhur skemën 4-5-1, ku Hyka dhe Llullaku në krahë do të mbështesin shkodranin Bekim Balaj në sulm. Miqësorja mes Shqipërisë dhe Bosnjës ka nisurnë orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”

 

Formacioni zyrtar i Shqipërisë: Strakosha, Alla, Hysaj, Veseli, Basha, Memushaj, Llullaku, Kukeli, Aliji, Balaj, Hyka.

Formacioni zyrtar i Bosnjë-Hercegovinës: Begoviç; Vranjes, Zukanoviç, Sunjiç, Djumiç, Luliç, Prçiç, Jajalo, Kruniç, Kodro, Xheko. (M.D/ Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *