Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ministrja mesazh Metës: Thuaj Saliut të mos ndërsejë Lulin rrugëve, pastaj kërko të shpëtosh vendin

Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar përmes një postimi në Twitter, ku i jep Presidentit Meta disa sugjerime për të moslejuar kështu shpërthimin e mundshëm të ndonjë lufte civile.

Sipas Spiropalit ‘Ajo’ çfarë duhet të bëjë Presidenti është të bind Kryemadhin dhe Bashën të futen në zgjedhjet e 30 qershorit.

Postimi i plotë i Spiropalit:

Ilir Meta ka vërtetë hallin e shpërthimit të dhunës dhe konfliktit civil në Shqipëri? Po e kishte dhe e ka shumë të thjeshtë: Le të bindë Monikën të mos hakërrehet dhe Saliun të mos ndërseje Lulin rrugëve deri në 30 qershor e ja ku e shpëtoi Shqipërinë!

 

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *