Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Ministri teknik i PD emëron djalin e ish-Presidentit Meidani drejtor të SHKB-së së Burgjeve

Ministri teknik i PD, Gazmend Bardhi ka emëruar djalin e ish-Presidentit Meidani, Denion Meidani drejtor të Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve.

Denion Meidani është emëruar nga Bardhi para dy javësh.Ai rikthehet në këtë detyrë, pasi më parë ka qenë në vitin 2012.

Në këtë detyrë në vitin 2012 nuk qëndroi për shumë kohe dhe u emërua drejtor i Anti-Kontrabandës, pozicioni i fundit në qeverisjen e PD, pasi u shkarkua në 2013. 

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave deklaroi u shpreh atëherë  se e shkarkoi nga detyra e kreut të Anti- kontrabandës për denkonspirim të aksionit të nisur tek KURUM.
(M.D/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close