AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ministres Gjonaj i zënë pritë në Vlorë, çfarë problemi ka qytetarja (VIDEO)

Ministria e Drejtësise Etilda Gjonaj ka oraganizuar një takim me qytetarët në VVRPP e Vlorës. Por qytetarët që kanë ankesa ndalohen te hyjnë nga roja i sigurisë së institucionit.

Një qytetare flet për mikrofoni e Fax Neës dhe shprehet se neve nuk na lëmë ta takojmë.

“Kemi problem me gjyqet, që janë bërë. Do ta pres por nuk me lënë mua. Ja do ta pres të dali, por nuk më lënë mua ta takoj.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *