Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Milioneri “zemërthyes” ndan mendjen: “Le të grabisim bankën bashkë”

Pasi mori në “qafë” polaken Justyna Gradek dhe yllin e reality show amerikan “Bad Girls Club” Morgan Brittany Osman, duke i mbajtur me shpresa se një ditë do të kurorëzonin lidhjen e se ato ishin “të duhurat”, duket se Philipp Plein tani e ka më seriozisht se kurrë me Lucia Bartolin.

Në përmujorin e tyre të 5-të, dizenjuesi gjerman i ka dedikuar një postim në Instagram modeles bukuroshe:

“5 muaj bashkë. Çdo ditë bashkë dhe kurrë nuk kemi patur një zënkë apo argument. Ti je gjithmonë e buzëqeshur, që nga moment kur zgjohemi. Më mund katër herë kur luajmë shah. Je bërë mikja ime më e mirë dhe partnerja në krim. Le të grabisim bankën bashkë dhë të bëjmë histori!” shkruan 41 vjeçari.

Nëse Lucia është vërtetë shpirti binjak i Philipp, kjo mbetet për t’u parë.

 

 

 

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *