Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Mijëra qytetarë e presin me brohoritje dhe flamuj në duar kryedemokratin në Fier, Basha hipën mbi makinë: Era e ndryshimit po fryn (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është pritur me brohoritje dhe flamuj në duar nga mijëra qytetarë në Fier. Teksa takoi qytetarët, Basha hipi mbi makinë dhe u premtoi qytetarëve se dita e ndryshimit është duke ardhur.

Basha:

“Një clirim që na ka përfshirë nga depresioni, një clirim për të gjithë shqiptarët. Unë e di se kur era e ndryshimit fryn, kur shpirti juaj mbushet me besim, 25 Prilli do të jetë dita e ndryshimit.

Ju lus nga zemra të mbani distancën dhe të respektoni masat, por të cojmë më lartë frymën e ndryshimit.”

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.