Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Michelle festoi 52-vjetorin, presidenti Barack Obama e uroi kështu vajzën nga jugu

Bashkëshortja e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës festoi ditën e djeshme datëlindjen e saj. Në 53-vjetorin e saj, Barack Obama e uroi Michelle Obamën për herë të fundit si president.

Përmes një postimi në “Twitter”, ai shkroi disa fjalë zemre, mes të cilave uronte bashkëshorten e tij të dashur.

“Për vajzën nga jugu, e cila mori një rol të cilin nuk e kërkoi kurrë dhe e bëri pjesë të vetes në mënyrën më të mirë. Gëzuar ditëlindjen, Michelle! Të dua!”, ka uruar Barack Obama.

obamaa

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *