Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Një nënë betohet që ky përbërës sekret nuk lë asnjë merimangë të hyjë në shtëpi

A jeni të tmerruar nga merimangat dhe doni të gjeni një mënyrë për t’i ndaluar ata të hyjnë në shtëpinë tuaj?
Një nënë ka ndarë mënyrën se si betohet për vajin e mentes dhe pretendon se nuk ka parë asnjë që kur filloi teknikën.

Një grua shkoi në Facebook për të ndarë mënyrën se si betohet për vajin e mentës në eleminimin e merimangave nga shtëpia e saj
“A mund të them vetëm nëse nuk e keni provuar tashmë këtë, atëherë duhet ta bëni që tani.

“A i urreni merimangat që vijnë në shtëpinë tuaj? Unë kam zgjidhjen më të mirë ndonjëherë !!
“Një shishe 30 ml vaj mente, disa pika në në defuzer dhe s’ka më merimanga.”

Gruaja pretendon se nuk ka pasur një merimangë në shtëpinë e saj që kur ka përdorur vajin
Që kur ajo dha këshillën e saj, mijëra njerëz kanë komentuar duke thënë se duan ta provojnë.

Një tjetër shtoi: “Merrni me mend se kush ka blerë pak vaj mente dhe një shpërndarës.”
Sidoqoftë, dikush ishte më pak i bindur dhe tha: “Nëse duan të hyjnë, ata do të gjejnë një mënyrë!”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *