Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Meta zbulon skenarin: Krizë artificiale, përfshihet edhe Kosova

Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Shqipëri është artificial dhe nuk përjashtoi mundësinë që kjo të bëhet edhe për shkak të Kosvës, por nuk një qëndrim të qartë apo detaje të hollësishme.

Meta tha në “Open” se me përfshirjen edhe të ndërkombëtarëve dhe rrëemuja që është krijuar mund të jetë edhe një justifikim për destabilitetin ndërsa shtoi se për këtë mund të akuzohet Ilir Meta si fajtor.

“Mos mendoni se gjithë kjo krizë artificiale nuk ka lidhje edhe me Kosovën ku janë përfshirë edhe ndërkombëtarët. Krijohet stabiliteti dhe thonë se fajin e ka Ilir Meta”, tha Presidenti.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *