Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Meta dhe Rama në siklet krah njëri-tjetrit, presidenti herë argëtohet me muzikë dhe herë shfryn, Rama i shpërqëndruar duke parë qiellin

Ka nisur ceremonia zyrtare e 100 vjetorit të Luftës së Vlorës. Në ceremoni kanë marrë pjesë krerë të shtetit. Kryeministri Rama ka qenë i shoqëruar nga prefekti dhe kryetari i Bashkisë së Vlorës.

Më pas ka ardhur edhe presidenti Meta me kryetarin e parlamentit Ruçi dhe deputetë të opozitë jashtëparlamentare.

Kryeministri Rama dhe presidenti Ilir Meta janë parë të ulur pranë njëri tjetrit, ndërkohë që në njërën nga videot presidenti shihet duke u argëtuar me muzikën në sfond “Vlora-Vlora”.

Sakaq në një tjetër video, kreu i shteti shihet duke shfryrë, ndërkohë që kryeministri ngjitur krah tij është krejtësisht i shpërqëndruar dhe shikon i hutuar në qiell.

Kujtojmë se së fundmi mes Metës dhe Ramës vazhdimisht ka pasur përplasje, ndërkohë që siç duket dhe në video, presidenti dhe kryeministri kanë një marrëdhënie të ngurtë ndërmjet tyre.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *