Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Meta ”fshin” Ramën nga fotot e Kosovës, kujdeset të tregojë injorimin që i bëri Clinton

Përplasja politike në vendin tonë duket se është transferuar në Prishtinë, ku presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama kanë qenë të pranishëm në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës nga forcat e NATO-s.

Në fotot që presidenti Meta ka ndarë në rrjetet sociale është kujdesur që të ‘’fshijë” Ramën nga të gjitha fotot, ndërsa ka treguar dhe shtrëngimin e duarve me presidentin Clinton, fatin e të cilit nuk e pati kryeministri.

Gjatë ceremonisë sot në Prishtinë, Clinton nuk i dha dorën Ramës, duke e injoruar në këtë mënyrë prezencën e tij. (Lexo edhe ketu lajmin) 

“Gëzuar 20-vjetorin e lirisë Kosovë e dashur! Falënderim dhe mirënjohje përjetë SHBA, NATO-s dhe Presidentit Klinton!”, shkruan Meta bashkëngjitur fotove.

 

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *