Meta e paditi në SPAK, reagon ministrja Etilda Gjonaj

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar pas depozitimit të padisë ndaj saj në SPAK nga Presidentit Meta. Ky i fundit publikoi dhe akuzat ndaj ministres Gjonaj dhe 2 zyrtarëve të tjerë të kësaj ministrie. I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i Gjonajt e cila pasi ka ironizuar praninë e Metës me të gjithë stafin … Continue reading Meta e paditi në SPAK, reagon ministrja Etilda Gjonaj