Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mësohet identiteti i kufomës së gjetur në kufirin shqiptaro-grek

Është zbardhur identiteti i personit që u gjet pajetë në Konispol, pranë kufirit greko-shqiptar.

Ai është 37-vjeçari me iniciale SH.M, 37 vjeç nga Vora.

Çobanët e zonës kanë parë trupin e viktimës midis lagjes “Qesarajze” dhe “Piramidës 68”, dhe menjëherë kanë njoftuar policinë.

Në vendngjarje, pranë trupit të të riut është gjetur është një motoçikletë, e cila dyshohet të jetë e vjedhur.

Nga hetimet paraprake dyshohet se viktima ka bërë aksident. (A.R/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *