Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Mesila Doda : Me aq ndjekës sa ka Sali Berisha nuk do ikte kurrë nga pushteti

Ish-deputetaja e PDIU, Mesila Doda e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur”, teksa diskutohej për realitetin virtual dhe komunikimin online.

Doda u shpreh se bota virtuale nuk ka lidhje me realitetin, duke analizuar kështu numrin e ndjekësve që ka ish-kryeministri Sali Berisha në faqen e tij të ‘Facebook’-ut.  Ajo tha se po të ishte tregues i mirëfilltë numri i ndjekësve në rrjetet sociale, do që thoshte që Berisha nuk do të largohej kurrë nga pushteti.

“Ka një gjë që duhet të jemi koshient, kjo nuk është një botë e vërtetë, është e rremë. Me aq ndjekës sa kanë, Sali Berisha nuk do ikte kurrë nga pushtet dhe shifrat nuk do ishin këto që janë. Nuk është e vërtet kjo, ka shumë njerëz që i bëjnë kot këto gjëra. Unë nuk kam sponsorizuar ndonjëherë, por përgjigje i jap vet. Unë nuk kam lënë njeri të menaxhoj faqen time”, tha Doda.

(S.SH/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *