Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kini kujdes nga meshkujt e këtyre shenjave horoskopi/ Ju trádhtojnë sa “hap mbyll” sytë

Disa prej shenjave të horoskopit janë më pak besnike në dashuri dhe kësaj here e kemi fjalën për gjininë mashkullore, të cilat mund ti lexoni më poshtë.

Shigjetari – Është një shenjë që e do aventurën dhe për fat të keq, shpesh nuk mendon për pasojat e veprimeve të veta. Pikërisht për këtë, bie shpesh në tundimin e tradhtisë.

Bricjapi – Bëhet fjalë për një karakter preciz dhe manipulator, që tradhton por vështirë se pikaset. Duke qenë një shenjë shumë e programuar, është e aftë të planifikojë një tradhti edhe në detajet më të vogla.

Dashi – Kjo është një shenjë instinktive, që i do aventurat dhe nuk arrin ta kontrollojë veten. E mira është që s’është shumë i zoti të fshehë tradhtinë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *