Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Jetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Mes jahteve, avionëve dhe makinave luksoze të fëmijëve e Pasur të Hong Kong” ekspozojnë jetën luksoze

Të jesh fëmija e një prindi të të pasur  tani është një privilegj, këtë e tregojnë më së miri dhe të rinjtë e pasur të  Hong Kong.  Ata zgjedhin aeroplanët privatë dhe jahtet super për të arritur destinacionet e tyre turistike me  pesë yje.

Fotot e tyre në rrjetet sociale varjojnë nga makina lukzoze, avionë privatë, jahte, ora të shtrenjta janë disa nga të mirat materiale që gëzojnë këta të rinj të  cilët nuk hezitojnë që t’i tregojnë botës luksin në të cilin ata jetojnë përmes foteve në Instagram.

Në disa fotografi do të shikoni se si një nga këta fëmijë të pasurish lahet me shampanjë të shtrejtë, ndërsa në një tjetër do të shikoni një vajzë që lahet në një pishinë luksoze. (S.SH/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2105″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *