Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Merrte drogë nga Shqipëra dhe e shpërndante me motorr, arrestohet në flagrancë 21-vjeçari në Greqi

Në pranga ka rënë një 21-vjeçar shqiptar me akuzën për trafikim dhe shpërndarje lëndë narkotike. Ai është arrestuar në Korfuz ku në mjetin e tij u gjendën 5 kg hashash.

I riu shqiptar sillte drogë nga Shqipëria në mënyrë sistematike dhe më pas e shpërndante atë me motorin e tij.

Pas një vezhgimi policia vendase ka bërë të mundur prangosjen e tij duke i sekuestruar pese pako najloni me hashash si dhe motori i tij me të cilin bënte shpërndarrjen.

21-vjeçari u dërgua në Prokurorin e ishullit të Korfuzit, me akuzën për import, ruajtje dhe trafik të drogës.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *