Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Merr pasaportën dhe të pres në takim, fryma ime”/ Kush është personi që i shkruan fjalë dashurie Marsida Qatjas

30 vjeçarja Marsida Qatja prej disa ditësh është përfolur si molla e sherrit për krimin e ndodhur në Kavajë, ku një person mbeti i vdekur dhe një i plagosur.

Ndërkohë, 30 vjeçarja ka publikuar një mesazh dashurie në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar nga Qatja shihen fjalë zemre të dërguara nga një person që i kërkon Marsidës të marrë pasaportat dhe ta takojë.

Personi në fjalë, nuk ka harruar ti shpreh dashurinë që ndjen për të.

Nëse mendon se më do, merr pasaportat dhe të pres në takim, po pres dhe letra nga ty, të më shkruash për të gjitha, për dashuri dhe për situatën, të vërteta. Jeta pa ty do ishte e kotë. Unë të dua shumë dashuria ime. Le të gaboj në ndjenjën time, por ti je fryma ime,” shkruhet në mesazhin e publikuar nga Marsida Qatja.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *