Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Merr fund martesa, Shakira dhe Gerard Pique po ndahen (ARSYEJA)

Shakira dhe Pique i kanë dhënë fund martesës së tyre.  Lajmet e fundit nga mediat meksikane njoftojnë se çifti i ka dhënë fund dashurisë së tyre disa vjeçare. 

Të dy janë prindër të dy djemëve, por sipas mediave meksikane ata prej disa muajsh nuk jetojnë më bashkë.

 Sipas mediave vendase  shkak i mosmarrëveshjes mes tyre ka qenë një person i tretë. Futbollisti i kombëtares spanjolle nuk ka publikuar më asnjë foto me Shakirën që prej 6 muajsh në rrjetet sociale.  Ndërsa Shakira nuk e ka përmendur më Piquen që prej dasmës së Messit, ku ata ishin të dy krahë njëri-tjetrit.  

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *