Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Merr fund martesa 20 vjeçare, aktori shqiptar ndahet nga bashkëshortja (FOTO)

Aktori mjaft i famshëm me origjinë shqiptare është divorcuar nga bashkëshortja e tij.

Pas 20 vitesh martesë Xhim Belushi dhe Jennifer Sloan i kanë dhënë fund.

Vetëm ditën e djeshme kanë firmosur letrat e divorcit.

Dyshja kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Jamison dhe djalin Jared ndërsa ky është divorci i tretë për Xhim Belushin.

Aktori shqiptar 63-vjeçar ka qenë i martuar për 8 vite me Sandra Davenport me të cilën ka një djalë Robertin.

Ndërsa martesa me aktoren Marjorie Bransfiel zgjati vetëm dy vjet.

Martesa me Jennifer Sloan ishte më e gjata.

Çifti është parë shumë i lumtur bashkë, dhe ende nuk është bërë e ditur arsyeja e ndarjes.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *