Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Merr fund bllokimi, ja kur hapet autostrada Tiranë-Durrës

Drejtori i ARRSH Afrim Qëndro deklaron se punimet në aksin Durrës-Tiranë janë në fundin e tyre dhe so në orën 24:00 pritet përmbyllja e plotë e ndërhyrjes.

“Jemi në segmentin e fundit të ndërhyrjes”, ka thënë Qëndro.

Këto deklarata ai i bëri gjatë inspektimit të punimeve në këtë aks ku u shpreh se nga nesër e tutje rruga do të jetë e hapur dhe pa problem.

Nga ana tjetër ai u ka kërkuar dhe ndjesë qytetarëve për problemet e shkaktuara nga ndërhyrja këto ditë. (B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *