Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Merr flakë një apartament në Fushë Krujë, ndërhyrja në kohë e banorëve…

Një apartament ka marrë flakë në Fushë Krujë.

Zjarri ka përpire një hyrje në katin e dytë të një pallati në lagjen punëtori të qytetit të Fush Krujës.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit ku banorë të lagjes kanë parë flake e tym nga apartamenti dhe kan ndërhyre duke shembur derën e apartamentit në të cilin po flinin një çift të moshuarish Bilibl dhe Vojsava Hoxha.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *