Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Merr flakë makina në Elbasan, shpëtojnë mrekullisht personat që ndodheshin brenda mjetit

Makina foristrad ML gaz benzin, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Cerrik-Gramsh pranë digës së liqenit dhe shperthen në flakë duke u djegur totalisht.

I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses së Gramshit dhe të Cerrikut për të shkuar dhe për të shuar flakët.Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ambulanca dhe policia.

Fatmirësisht personat që ndodheshin brenda kanë shpëtuar.

(I.Sh/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.