Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kujdes, mund të përballeni me kùrth të rrèzikshëm apo lèndime/ Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut

Dashi – Sot dita mbart nje situate te paqarte ne iniciativat ne jeten personale. Nje pengesè ju ul vetvleresimin. Nje ceshtje pune pèzullohet.

Demi – Po kaloni nje cast te veshtire ne jeten tuaj te paqarte ku nuk po dilni dot nga zona gri. Prisni dhe pak dhe mos u dorezoni tek i pari qe ju afron dicka.

Binjaket – Nje pengèse ne lidhje me shèndetin apo punen ju duket sikur po ju rrotullohet dhe keni ndjesine se per here te pare nuk beni dot gje pasi nuk e dini nga ju vjen gòditja.

Gaforrja – Do arrini te dilni nga nje rruge e veshtire pa rene ne ndonje gròpe apo kùrth te rrèzikshem, nese i beni veshet kater dhe kujdeseni ku i hidhni hapat.

Luani – Nje parapaskene ne lidhje me ceshtje te karrieres do vazhdoj t’ju mundoj edhe ne diten e sotme. Ndoshta ka te beje edhe me nje ndjesi pesimizmi dhe tradhetie qe ju bene te ndjeheni te pafùqishem.

Virgjeresha – Edhe nese e njihni mire terrenin ku veproni sot duhet te keni kujdes, pasi shoqeruesit apo njerzit e afert mund te behen ata qe mund t’ju lèndojne me teper.

Peshorja – Do merziteni ne nje situate te paqarte ne fushen e ndjenjave ku nuk do kuptoni qarte ndjenjat e partnerit per ju dhe kjo do ju lendoj ne menyre shume tríshtuese.

Akrepi – Nje marredhenie e cila tenton te behet me e rendesishmja ne jeten tuaj personale sot del shume gri dhe e paqarte perball jush. Nese ju pushton melankolia perpiquni ta shijoni si moment jo si ndarje.

Shigjetari – Pak te lodhur dhe te paqarte fizikisht ne diten e sotme. Ndoshta te bòmbarduar psíkologjikisht per keq dhe kjo ju mban te brengosur ne diten e sotme. Nje marredhenie ne pune ju tríshton.

Bricjapi – Asnje udhetim nuk ju ben te ndjeheni mire ne diten e sotme madje as mendimi per ndonje aventure. Nje pesímizem ne menyren si e kuptoni te ardhmen ju lodh.

Ujori – Familja duhet te jap me shume interes per ju dhe ju ndoshta do ta ndjeni me shume dashurine apo lidhjen me familjen. Kjo ju bene papritur me familjare ne nje moment ku kishit vendosur te beheshit aventuriere.

Peshqit – Duhet te gjeni guximin te shprehni ndjenjat tuaja qe te lehtesoheni nga nje tendence vùajtje apo tríshtimi ne nje marredhenie qe e keni kèqtrajtuar apo ju ka munguar se fundmi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *