Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Astrologe Meri Shehu paralajmëron disa shenja: Kujdes, mos kaloni masën e argëtimit

DASHI: Sot do kerkoni te dilni nga realiteti. Ne rastin me te mire te beni dicka qe ju pelqen si frymezim kurse ne rastin pak me te mire do kerkoni te kaloni mire te defreheni dhe te pini
Demi: Dita e sotme do ju udheheq drejt interesit tuaj per token dhe bujqesine Do donit te jeni ne nje ambjent fashati dhe te kultivonit rrush
Binjaket:Ka mundesi sot te jeni ne nje shoqeri shume te kendshme e cila do ju beje te ndjeheni mire. Kujdes mos kaloni masen e te defryerit apo te besuarit

Gaforrja:Per ju qellimi ne diten e sotme do kete te beje me nje veprimtari qe do kete te beje me token apo me kultivimin e bujqesise e mbjelljeve dhe rigjenerimit te natyres
Luani:Do prisni te kaloni nje nate shume romantike dhe shume defryese ne nje ambjent me vere mundesisht dhe me nje kenaqesi shpirterore Kujdes mos dilni nga realiteti
Virgjeresha: Ju keni nevoj per pak pushim dhe pak defrim dhe kete do ta gjeni lehet ne diten e sotme Duket sikur porat e argetimit hapen ashtu papritur Kujdes
Peshorja:Per ju dita e sotme ka te beje me punen e cila duhet patjeter te jap kenaqesi te jete Art apo agrokultureGjithsesi sot do filloni nje pune qe ju pelqen shume

Akrepi:Dashuria dhe errotizmi duhet te behen pjese e kesaj dite pavaresisht rrethaneve Gjithmone dk mundesi te jetoni nje moment romantik
Shigjetari: Kujdes nga njerzit mashtrues qe mund te tentojne te futen sot ne jeten dhe shtepine tuaj Por me e mundur eshte te kaloni nje nate me kenaqesi e ambjent joshes
Bricjapi: Dita e sotme do ju kujtoj qe dikur keni bere gjera me te bikura dhe sot do kerkoni ata njerez miq apo shoke qe ju kenaqin me defrim Por mund te filloni nje pune ne fashat gjithashtu

Ujori:Do keni mundesi te shpenzoni para per veten dhe kenaqesine e njerze qe doni duke ju bere dhurata apo krijuar nje ambjent defrimi me pije e vere
Peshqit: Duhet qe ju sot te jeni zotet e kenaqesise defrimit dhe zhvillimit shpirteror Do ju jepet mundesia te jetoni caste romantike me dike qe ju pelqen apo argeton njelloj si ju

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *