Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Mëngjesi nis i trishtë, ndahet nga jeta mjekja endokrinologe nga Tirana, nuk mundi dot të mposhtë Covid-19 (EMRI)

Mjekja endokrinologe Valentina Lile është ndarë nga jeta, duke mos arritur dot të mposhtë virusin e rrezikshëm Covid-19.

Kjo është një tjetër humbje është në radhët e bluzave të bardha nga koronavirusi në vendin tonë. Lile punonte në një poliklinikë në Tiranë dhe është dorëzuar para Covid-19, pasi luftoi për ditë me radhë në spitalin Covid 2.

Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e saj në postimet në rrjetet sociale të cilët bëjnë me dije se është ndarë nga jeta mjekja endokrinologe.

Gjatë 24 orëve të fundit në  vendin tonë janë konfirmuar të infektuar me Covid 494 raste të reja, dhe kanë humbur jetën 16 pacientë.Nga fillimi i pandemisë e deri më tani numri i përgjithshëm i të infektuarve me Covid ka shkuar në  120,022 mes të cilëve kanë humbur jetën 2122 qytetarë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.