Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Menduat se u rikthye me Era Istrefin? Faton Shoshi na prezanton me flirtin e ri (FOTO)

Ndarja e tyre bëri shumë bujë në mediat rozë.

Të gjithë u fokusuan më pas se çfarë po ndodhte me jeten e Faton Shoshit, pasi mbaroi gjithçka me Era Istrefin.

Pas ndarjes Fatoni shihej shpesh në shoqërinë e femrave të tjera.

Njëra ndër to është edhe modelja Vildane Zeneli.

Madje me këtë të fudnit po përflitet se mund të ketë diçka më tepër se miqësi.

Por edhe pse pak ditë më parë nisën të përhapeshin lajmet se Era dhe Fatoni e kishin rregulluar marrëdhënien.

Por vetëm ditën e sotme një koment I lëën nga Fatoni në foton e Vildanes na lë të dyhsojmë se kemi të bëjmë me një flirt.

(F.M/Faxweb)

28740987_10204296126041127_626833470_n.png

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *