Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Menduat se i patë të gjitha me spikeret me gjoksin jashtë?! Ju themi jo, njihuni me risinë e televizionit shqiptar (Video)

Televizioni shqiptar “Zjarr Tv”, u bë i njohur për prezantimin e lajmeve në një formë të guximshme dhe dhe jo të zakonshme. “Zjarr  Tv” nxori spikeret për të dhënë lajmet të veshura vetëm me një xhaketë të hapur, duke dalë kështu ‘topless’ para kameras.

Kjo mënyrë e prezantimit të lajmeve bëri mjaft zhurmë në median online, madje dhe në median ndërkombëtare. Por mesa duket jehona e prezantimit ‘topless’ nga vajzat duket se është zbehur.

Kështu Ismet Drishti, i cili është dhe pronari televizionit këtë herë ka provokuar duke nxjerrë prezantues një mashkull ‘topless’. Ai është veshur thjesht me një xhaketë të kuqe të hapur dhe pa asgjë veshur.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *