Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Mendon se je fashioniste? Provo të kombinosh këto ngjyra

Me verën duke ardhur, ka shumë gjëra që duhet të shikoni në vazhdim, temperatura të larta, veshje të shkurtra dhe ngjyra më të ndritshme.

Kjo është koha për të eksperimentuar me dizajno argëtuese dhe nuanca që nuk do t’i vishnit normalisht ose që nuk janë në dispozicion gjatë sezonit të dimrit dhe të vjeshtës.

Për t’ju treguar saktësisht se çfarë duhet të bëni, këtu gjeni shtatë kombinimet e ngjyrave që do të sjellin argëtim nën dritën e diellit.

(F.M/Faxweb)

1.Çinklamin + kuqe + kobalt

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801471.600x0c

2.Lejla + e verdhë + kamel

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801475.600x0c

3.Bojëqielli e çelur + jeshile + rozë

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801479.600x0c

4.Rozë pastel + portokalli + e bruztë

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801483.600x0c

5.Jeshile ulliri + blu + e zezë

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801487.600x0c

6.Mustard + gurëkali

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801491.600x0c

7.E zezë + e kuqe + bojëqielli e çelur

7-summer-colour-combos-youve-never-thought-of-before-1801494.600x0c

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *