Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashFotoShowBizTe FunditTe Gjitha

Meghan-mania sapo filloi, dalja e parë publike e çiftit mbretëror si të fejuar (FOTO)

Çifti mbretëror kanë kryer ritualin e daljes së tyre të parë publike, tashmë të fejuar.   Harry dhe Meghan janë në angazhimin e tyre të parë zyrtar së bashku në Nottingham,  për projektin e të rinjve në qytet.

Më shumë se një mijë persona i mirëpritën në jashtë Qendrës së Arteve Bashkëkohore të qytetit. Meghan kishte veshur një pallto të gjatë blu të errët prej £ 585 dhe mbante një kuletë prej 455 dollarësh. Ajo ishte pa doreza kështu që unaza magjepsëse e fejesës dukej qartazi. Njërën dorën e mbështeste në kurrizin e Harry-t, një gjest shumë i ëmbël dashurie.

Në angazhimin e saj të parë zyrtar Meghan Markle u prezantua me njërëzit që ndodheshin në turma të mëdha me fjalët: “Hi, unë jam Meghan”.

Çifti mbretëror përqafoi me thjeshtësinë më të madhe njerëzit që ndodheshin atje dhe mori dhurata të panumërta duke përfshirë çantat e ëmbëlsirave Haribo, të preferuarat e Harry-t.

Meghan dukej e lumtur dhe e relaksuar gjatë bisedimeve rreth dasmës së tyre në Ëindsor Castle vitin e ardhshëm.

“Unë jam kaq e lumtur”,- tha ajo në një pikë, duke shtuar: “Është një emocion i thellë që të jem këtu”.

Ann McGuire, e cila solli me vete djalin e saj pothuajse trevjeçar Leo, tha: “Ajo më kapi dorën dhe tha se unë jam aq e kënaqur që ti je e zonja të qëndrosh në ë ftohtë vetëm për të më parë mua”.

Harry dhe Meghan erdhën disa minuta përpara orarit dhe, pas përshëndetjes së personaliteteve, menjëherë u priten të flasin me turmat e pritjes. Princi dhe aktorja menjëherë ndërmorën një shëtitje tradicionale mbretërore, duke u zhytur në turma njerëzish për të shtrënguar duart.

Cori Burns, 80 vjeç nga Clifton, tha se Meghan theksoi se shteti i saj në Kaliforni është më i ngrohtë se Mbretëria e Bashkuar.

Cori tha: “Kam jetuar në Kaliforni kështu që e pyeta se ku ishte ajo dhe ajo tha se është më e ngrohtë se këtu.”

Megha me thjeshtësinë e saj duket tashmë që në daljen e parë publike ua ka fituar njerëzve zemrat!

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *