Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Më thuaj ngjyrën tënde të preferuar të të them se kush je ti

Preferencat tona për ngjyra të caktuara tregojnë disa nga tiparet e personalitetit tonë. Nëse ju pëlqeni të zezën apo të kuqen kjo e ka një arsye, që tregon diçka për ju.

Nëse të pëlqen ngjyra e kuqe: Je person pasionant, impulsiv, energjik dhe mjaft mirë fizikisht.

Nëse të pëlqen ngjyra e bardhë: Je person i ndjeshëm, një histori e ftohtë dashurie ju bën melankolik/e.

Nëse të pëlqen ngjyra kafe: Je konstruktiv dhe mbrojtës, flet pak por je i/e aftë për të bërë gjithçka.

Nëse të pëlqen ngjyra rozë: Je njeri joshës dhe sensual, por ju shumë i sinqertë dhe besnik.

Nëse të pëlqen ngjyra e verdhë: Je njeri i ngrohtë dhe bujar, por keni xhelozi të tepruar.

Nëse të pëlqen ngjyra jeshile: Je i këndshëm dhe pak ëndërrimtar, por as vetë nuk e di se çfarë kërkon.

Nëse të pëlqen ngjyra portokalli: Jeni person i sigurt në vetvete dhe i ekuilibruar.

Nëse të pëlqen ngjyra e zezë: Je person serioz, klasik dhe i besueshëm. Keni ambicie të theksuar.

Nëse të pëlqen ngjyra blu: Je person i sinqertë, zemërgjerë dhe të pëlqen drejtësia.

Nëse të pëlqen ngjyra vjollcë: Je person shumë shpirtëror, fokusuar në botën e brendshme.

Nëse të pëlqen ngjyra gri: Je pak person i ftohtë dhe duhet të silleni më ëmbëlsisht. Nuk doni të bini shumë në sy.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *